Nod32 Antivirüs

nod32 antivirüs 2015

Virus Bulletin ve AV-Comparatives’in testlerine göre bilgisayarlarda en başarılı korumayı NOD32 sağlıyor.

nod32 antivirüs antivirüs

NOD32‘yi geliştiren ve sezgisel tarama özelliği ThreatSense ile antivirüs sektörüne farklı ve proaktif bir yaklaşım getiren ESET, bağımsız antivirüs inceleme ve değerlendirme organizasyonları tarafından da, dijital tehditlere karşı en iyi koruma sağlayan kuruluş olarak değerlendiriliyor.

nod32 antivirüs indir

Sektörün en güçlü ve prestijli kurumlarından biri olarak nitelendirilen İngiltere merkezli Virus Bulletin dergisi, dünya çapında tüm antivirüs yazılımlarını karşılaştırmalı olarak test etti. Virus sapma oranları, tarama hızı, en az hatalı tespit odaklı zorlu testleri ve uzman kadrosu ile tanınan Virus Bulletin, çalışmalarını bağımsız olarak yürüttü. ESET NOD32, antivirüs yazılımlarının “Oscar“ı olarak nitelendirilen Virus Bulletin ödüllerini hem 59 kez aldı, hem de %97’lik başarı oranıyla tüm diğer antivirüs programlarının performanslarını geride bıraktı.

nod32 antivirüs kullanımı kolay mı

AV-Comparatives, Avusturya merkezli kar amacı gütmeyen, bilgisayar tehditlerini ve koruma programlarını inceleyen saygın bir kuruluş. AV-Comparatives Retrospective Awards yani “Geçmiş Yıllar Ödülleri“ni açıklayan kuruluş, söz konusu ödülü ESET’e verdi.

nod32 antivirüs sosyal medya

2006 ve 2007 yılındaki en iyi antivirüs programı ile 2008 yılında en iyi koruma sağlayan ve en yüksek performans gösteren programın ESET NOD32 olduğunu duyuran AV-Comparatives, ESET’in bu süreçte yapılan testlerde 11 kez en yüksek başarıyı gösterdiğini, en yakın takipçinin ise 5 kez testlerde başarılı olduğunu bildirdi.

nod32 antivirüs oyunlar için

Nod32 antivirüs indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir