iPhone 7’nin Yeni Görüntüleri

ıphoneApple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7’nin tanıtım günü yaklaştıkça sızıntı bilgiler de artmaya devam ediyor.

Apple geliştiricilerinin katıldığı WWDC konuşmaı başlamadan kısa bir süre önce iPhone 7 ve iPhone 7 Pro’nun bugüne kadarki en net görüntüleri sızdırıldı.

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7’nin tanıtımına artık sayılı haftalar kaldı. Apple, telefona dair tasarım ve detayları sır gibi saklamaya çalışırken sızıntı bilgi ve fotoğrafların önüne geçemiyor. Zira bu zamana kadar iPhone 7’ye dair sayısız data paylaşıldı. Lakin son paylaşılan fotoğraflar söylenenlerin çoğunu doğruluyor.

İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Pro’nun en net görüntüleri:

Bu görüntü iPhone 7’nin hem baz hem de Pro versiyonuyla geleceğini gösteriyor. Gördüğümüz üzere sol tarafta 4.7-inç ekran boyutlu iPhone 7 var. Sağ tarafta ise 5.5-inç ekran büyüklüğüne haiz olacağı tahmin edilen, çift lens kameralı iPhone 7 Pro bulunuyor.

Bu görüntü iPhone 7’nin hem baz bununla birlikte Pro versiyonuyla geleceğini gösteriyor. Görmüş olduğumüz üzere sol tarafta 4.7-inç ekran boyutlu iPhone 7 var. Sağ tarafta ise 5.5-inç ekran büyüklüğüne sahip olacağı tahmin edilen, çift lens kameralı iPhone 7 Pro bulunuyor.

IPhone 7 ile beraber kulaklık girişinin kalkacağı söylentilerini birçok kişi duymuştur. Bu görüntüye nazaran de iPhone 7’de kulaklık girişi, Lightning bağlantı yuvasından sağlanacak gibi görünüyor. Ayrıca iPhone 7’nin kamera lensinin iPhone 6S’e nazaran belirgin seviyede büyük olduğunu söyleyebiliriz.

IPhone 7 ile beraber kulaklık girişinin kalkacağı söylentilerini biroldukça birey duymuştur. Bu görüntüye gore de iPhone 7’de kulaklık girişi, Lightning bağlantı yuvasından sağlanacak gibi görünüyor. Ek olarak iPhone 7’nin kamera lensinin iPhone 6S’e nazaran belirgin seviyede büyük bulunduğunu söyleyebiliriz.
Smart Connect, doğrusu akıllı bağlantı özelliğinin iPhone 7 Pro’da tercih edildiğini görüyoruz. Bu bağlantı yuvası, Apple’ın aksesuarlarıyla daha rahat bağlantı kurulmasını sağlıyor. Ek olarak geçtiğimiz günlerde iPhone 7’nin yepyeni bir renk ile geleceği duyurulmuştu. Görüntüdeki iPhone 7 ise bugüne dek hiç görmediğimiz gece mavisi renginde.
Smart Connect, kısaca akıllı bağlantı özelliğinin iPhone 7 Pro’da tercih edildiğini görüyoruz. Bu bağlantı yuvası, Apple’ın takılarıyla daha basit bağlantı kurulmasını sağlıyor. Ek olarak geçtiğimiz günlerde iPhone 7’nin yepyeni bir renk ile geleceği duyurulmuştu. Görüntüdeki iPhone 7 ise bugüne dek hiç görmediğimiz gece mavisi renginde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir