En Kullanışlı Android Uygulamaları

Android kullanıcılarına beş adet kullanışlı android uygulaması seçtik. Android spor uygulaması, Android fotoğraf çekme uygulaması, Android not alma uygulaması, Android fotoğraf paylaşma uygulaması ve Android fotoğraf düzenleme uygulaması. Google’ın geliştirmeye devam ettiği, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store, milyonlarca Android uygulamasına ev sahipliği yapıyor.

android uygulaması ucic

uCiC

Dünyanın başka yerlerindeki insanlarlaa fotoğraf alışverişi yapabileceğiniz uCiC uygulaması ile hiç tanımadığınız insanların yaşadığı yerlerden fotoğraflar görebilir, siz de yaşadığınız yerdeki fotoğrafları başka yerlerdeki insanlarla paylaşabilirsiniz.

android uygulaması fitwell

FitWell

Sağlıklı yaşam için ihtiyacınız olan pek çokk özelliği içerisinde barındıran FitWell, spor ve diyet yapmak isteyenler gereken yardımı yapabiliyor.

android uygulaması horizon kamera

Horizon Camera

Fotoğraf ve video çekerken doğru açıyı yakalayamayanların yardımına koşan Horizon Camera ile, telefonunuzu eğik tutsanız dahi, Horizon Camera sizler için doğru açıyı yakalıyor.

android uygulaması photo collada

Photo Collada

Onlarca efekt ve çıkartma ile eğlenceli fotoğraf kolajları oluşrurabileceğiniz Photo Collada uygulaması, kolay kullanılabilen arayüzü ve hafif yapısı ile beğeniliyor.

android uygulaması google keep

Google Keep

Google‘ın popüler not alma uygulaması Keep, artık iOS desteği ile iPad ve iPhone kullanmayı düşünenleri, notları başka bir yere taşıma derdinden kurtarıyor. Zira Google Keep uygulması, Android, iOS, Chrome OS ve web sitesi ile tüm cihazlarda kullanılabilmekte.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir