Android mobil uygulamaları

Android cihazlarınız için mobil oyunları sizler için topladık. Android oyun indirebilirsiniz. Oyunları inceleyip indirme linklerinden Android oyunları indirin. World of warriors android indir. Volcano android indir. Zombi highways android indir. Star Wars İsyan android indir.

Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOSAndroid ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı. Android mobil uygulamaları.

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

Android uygulaması World of Warriors Duel

World of Warriors: Duel

Mind Candy firmasının ilginç oyunu olan World of Warriors: Duel, kimin parmakları daha hızlı sloganı ile karşımıza çıkıyor. Duello şeklinde oynanan oyunda amaç rakibinizden hızlı davranarak onu bulunduğu sütundan aşağı atmak.

Multiplayer desteği ile çevrimiçi şekilde arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz World of Warriors: Duel, hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak mevcut, maalesef Windows Phone platformu için mevcut değil.

World of Warriors: Duel‘i iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

Android uygulaması volcano

Volcano

ArBuZ Games firmasının oyunu olan Volcano, eğlenceli bir oynanışa sahip. Kolay ve kaliteli bir oyun olan Volcano‘da amaç Dünyamızı kurtarmak. Dünyayı kurtarmak için onu kirleten yapılara lav topları atarak onları yok etmeyi amaçlıyoruz.

Özellikle eğlenceli yapısı sayesinde uzun süreler hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz Volcano, Android platformunda ücretsiz olarak mevcut, maalesef iOS ve Windows Phone platformlarında ise mevcut değil.

Volcano‘yu Android için buradan indirebilirsiniz.

Android uygulaması Zombie Highway

Zombie Highway 2

Zombi istilası sonunda arabamızla mümkün olduğunca uzağa kaçmamızı amaçlayan oyun, selefi gibi gayat başarılı olmuş. Kullanabileceğiniz çeşitli araba ve silahlar ile oldukça eğlenceli bir hale getirilien Zombie Highway 2, akıcı ve başarılı oynanışı ile övgüyü hakediyor.

Pazarın kaliteli oyunlarından olan Zombie Highway 2, hem iOS hem Android platformlarında ücretsiz olarak mevcut, maalesef Windows Phone platformuna henüz gelmiş değil.

Zombie Highway 2‘yi Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Android uygulaması Star Wars İsyan

Star Wars: İsyan

Efsaneleşen Star Wars evrenini sevenler için muhteşen bir alternatif olan Star Wars: İsyan, ünlü Kabam firmasının yeni oyunu. Oyundaki amacımız ise tahmin edilebileceği üzere bir kahraman yaratarak imparatorluğa karşı savaşmak.

Özellikle Star Wars sevenler için biçilmiş kaftan olan Star Wars: İsyan, hem iOS hem Android platformlarında ücretsiz olarak mevcut, maalesef Windows Phone platformuna henüz gelmiş değil.

Star Wars: İsyan‘ı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir