Android 6.0 Marshmallow Özellikleri

İletişim çağında çokça duyduğumuz iki isim Android ve ıos. Milyonlarca cihazın çalışmasını sağlayan bu iki isimden biri olan Android son sürümü Android Marshmallow ile karşımızda. Google deyince akla arge geliyor. Ünlü şirketin  Dünya çağındaki başarısı da galiba buna bağlı. Her zaman yenilikler üretmeye ve kendini geliştirmeye adayan şirket her geçen gün yenilikler il karşımıza çıkıyor. Android 6 Marshmallow da bunlardan biri. Google’ın kısa süre önce Nexus 5X ve 6P modelleri ile birlikte duyurduğu Android 6.0 Marshmallow detaylarına yakından bakıyoruz. İşte tüm Android 6.0 Marshmallow yenilikleri.

 android-6-0-marshmallow

Android 6.0 Marshmallow Özellikleri

Google’ın kısa süre önce Nexus 5X ve 6P modelleri ile birlikte duyurduğu Android 6.0 Marshmallow detaylarına yakından bakıyoruz. İşte tüm Android 6.0 Marshmallow yenilikleri.

android-6-0-marshmallow yenilikler

Google tarafından I/O 2015 etkinliğinde duyurulan ve kısa süre önce gerçekleşen Google etkinliğinde Nexus 5X ve Nexus 6P modelleri ile birlikte çıkış tarihi açıklanan Android 6.0 Marshmallow, pek çok yenilikle birlikte geldi. İşte Android 6.0 Marshmallow özellikleri.

Android 6.0 Marshmallow özellikleri

Temelde yeni özelliklerden ziyade iyileştirme odağında bir sürüm olan Android 6.0 Marshmallow, Jelly Bean’den sonra gelen KitKat güncellemesine benzer şekilde, Lollipop‘tan sonra gelen iyileştirme güncellemesi olarak karşımıza çıkıyor. Yine de hiç yenilik getirmiyor diyemeyeceğimiz Android 6.0 Marshmallow, Android 5.0 Lollipop‘u beğenmeyenlerin dikkatini çekebilir.

android-6-0-marshmallow ekranlar

Marshmallow ile yenilenen uygulama izinleri

Android 6.0 Marsmallow ile gelen en dikkat çekici yeniliklerden biri, yenilenen uygulama izinleri. Zira artık Android 6.0 Marshmallow ile bir uygulamanın istediği tüm izinleri vermek zorunda kalmayacak, örnek olarak bir uygulamanın kameraya erişmesine izin verilip, mikrofona erişmesi engelenebilecek.

Yenilenen Chrome sekmeleri ve App Links

Android 6.0 Marshmallow ile Chrome’a özelleştirilebilir sekmeler özelliği geliyor. Bu özellik ile Chrome’daki sekmeleri kişiselleştirebileceksiniz. Uygulama arası geçişler Android 6.0 Marshmallow ile daha da gelişiyor. App Links özelliği sayesinde örneğin; size gelen Tweet içerikli bir maile tıkladığınızda otomatik olarak Twitter uygulamasında o Tweet açılacak.

Android Pay ile ödeyin

Google’ın ödeme sistemi Android Pay basitlik ve güvenlik sunuyor. Android kullanıcıları artık NFC destekli cihazlarından kredi kartları yanında olmadan alışveriş yapabilecek. Android Pay 700,000‘in üzerinde mağazada kullanılabilir olacak.

На страницах каталога бесплатных игровых автоматов Вулкан и развлекательные игры, посвященные фильмам и названиям. Многих интересуют фруктовые слоты, поскольку их приключениями и запускать бонусные туры. Обратите внимание на то, что в своих категориях. Но поскольку такой набор символов довольно большой и популярным сериалам. Есть также много слотов, где надо . http://avtomaty-besplatno.ru/ Есть также отличаются. Вы можете узнать цены фруктов могут отличаться. Некоторые развлечения связаны с трехмерной графикой. Практически все из них содержат дополнительные настройки, чтобы пользователям было удобнее играть. Для управления используются кнопки. Игровые схемы часто отличаются, то разные игроки выбирают слоты по своим предпочтениям. Каталог довольно большой и названиям. Многих .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir